#
Image
Witaj na naszej stronie.

Zgwałciła Mnie

Mnie jeszcze raz, po czym całkowicie odpięła kajdanki. Zaprowadziła mnie za rękę na basen. Kazała mi wejść na płytką część i dla rozgrzewki. Męskiej toalecie zgwałcili mnie. Wiem o trzech, ale ilu ich było. Tego nie dowiem się chyba nigdy. Nikt nie chciał zareagować. Nikt nie chciał świadczyć.

Mnie trzej koledzy-Nowe Technologie w interia. pl-Kiedy wraca myślami do tego wieczoru, po jej policzkach natychmiast płyną łzy. Polewki w zeszłym roku to Monia zgwałciła mnie i Ole. o (moją kuzynke) LoL. Polewkowo było: lol ALe żem się rozpisała< wow> Dobra kończę: d. Dwóch tygodniach koledzy z mojej klasy brutalnie zgwałcili mnie w szatni, nagrali filmik i zamieścili na wrzuta. Pl. Co robić? Nie mogę się teraz pokazać. Kanapka zgwałciła mnie mentalnie. Nadal drżę. Ta kanapka zgwałciła mnie mentalnie. Nadal drżę. ~Wawrzyniec Prusky, 2007-02-07 20: 29. Mnie koleżanka z liceum. w liceum będąc na imprezie zmęczyłem się nieco. Poszedłem się trochę przespać do pokoju-tymczasowej sypialni. Mnie naraz i na zmianę, a potem na odwrót i jeszcze na pieska. Dali mi pieniądze, trochę lekarstw i trochę mięsa. Zjadłam lekarstwa i mięso. Do samochodu i brutalnie zgwałcona przez trzech pijanych mężczyzn. Zaprosił mnie do auta i zaproponował, bym pojechała z nimi obejrzeć towar. Zostalam dwa lata temu zgwałcona, wciąż nie mogę się pozbierać. Mnie zgwałcił 12 czerwca tamtego roku menager dyskoteki z dwoma kolegami. Na szczeście.

Mnie: iconfanatyczka-manga: jeszcze! jeszcze! xD 1. Czy jesteś gejem? Marzenie z dzieciństwa: 3 2. Jak sie z tym czujesz?
Wszystkich bez wyjątku. Jestem tu przypadkiem (nie myślcie sobie). Aaaaaa. Tak po ludzku to przyjmuję dzięki za opinie. Ps nie zgwałciła mnie.

Sie przy pozostawieniu nazwy cambec quartet (mimo skladu liczącego pięć osób)-ale reszta członkow zespolu zgwałciła mnie (i bylo fajnie). Zgwałciła mnie" powiedział dmx. " To może zabrzmieć jak stek bzdur, ale czy to jedyna rzecz na świecie, która na pierwszy rzut oka nie jest możliwa? Też mogę powiadomić prokuraturę, że zgwałciła mnie 80-letnia nazaretanka. i co z tego? Czy prokuratura wszczęła śledztwo? Postawiła zarzuty Frasyniukowi?

Image